اجرای طرح جهش تولید در سرزمین اسرار لرستان توسط ستاد اجرایی


به گزارش خبرآنلاین لرستان، حامد ویسکرمی در جلسه طرح جهش تولید در اراضی دیم استان لرستان با اشاره به این طرح گفت: خوشبختانه لرستان یکی از استان های پیشرو در طرح است و از درصد پیشرفت خوبی برخوردار است. “

وی با بیان اینکه در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از نظر کارگری یک مجموعه چابک، کوچک و کوچک هستیم که 1700 میلیارد تن حجم عملیات مالی در استان داریم، افزود: در حال حاضر مشغول کار هستیم و ما پیش از این برنامه ریزی کرده ایم که در پایان سال از 2000 میلیارد تن عبور کنیم.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) لرستان با اشاره به اینکه در حوزه های مختلف از جمله مسکن، درمان، مسجد و مدرسه سازی، راه و … وارد شده و در حال فعالیت هستیم، افزود: پروژه هایی است که ، اگر به خوبی اجرا شود، بارقه امیدی برای برنامه ریزی جدی تر وجود خواهد داشت.

ویسکرمی ادامه داد: در اجرای طرح مذکور در استان 235 هزار هکتار برای امسال پیش بینی شده است که حجم قابل توجهی است و امیدواریم در سال آینده این سطح زراعی افزایش یابد.

وی گفت: هر چه در کسب نتایج، رشد و جهش در این زمینه موفق تر باشیم، قطعاً در سال آینده نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) لرستان روند اجرای این طرح را تاکنون مطلوب دانست و گفت: امیدواریم شاهد افزایش حداقل 25 تا 30 درصدی بهره وری باشیم که با توجه به شرایط فعلی این امر امکان پذیر به نظر می رسد. روند بارندگی.”

READ  مهم ترین دغدغه شهردار و شورای شهر سنندج خدمات رسانی است


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا