اجرای حکم اعدام سارق مسلح در خیابان های شرق تهران


به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از مرکز رسانه های قوه قضائیه، علی صالحی در بیان جزئیات این خبر گفت: این سارق به نام اختصاری (ره) به همراه دو نفر از همدستان خود باند زورگیری و سرقت مسلحانه و با ایجاد رعب و وحشت را تشکیل دادند. و اسلحه در شرق تهران به ویژه در محله جوادیه و تهرانپارس برای سرقت طلاهای مردم استفاده می شد.

وی افزود: این افراد پس از گشت زنی با موتورسیکلت، موضوع خود را عمدتاً از زنان انتخاب می کردند و پس از تهدید و ارعاب مالباخته با قمه و خنجر، طلاهای وی را با قیچی آهنی بریده و سرقت می کردند.

دادستان تهران گفت: این سارقان مسلح در چندین مورد اقدام به ضرب و شتم و سرقت کرده اند که منجر به آزار و اذیت مالباختگان شده و به همین ترتیب جرایم فوق را علیه افراد زیادی مرتکب شده اند.

صالحی گفت: در ادامه محاکمه اثبات جرم محار از طریق سرقت مسلحانه و صدور حکم اعدام برای متهم (ره)، این حکم صبح امروز (چهارشنبه) در دیوان عالی کشور تایید و اجرا شد.

در پایان دادستانی و شورای انقلاب تهران به متخلفان و متخلفان امنیت عمومی هشدار داد: کسانی که در خواب چنین جنایات شیطانی می بینند باید بدانند که قوه قضائیه هیچ تعارفی برای حفظ امنیت انسانی ندارد و مجازات این گونه افراد بسیار مهم است، داشتن تخفیف.

بیشتر بخوانید:

اعدام سه متهم به سرقت مسلحانه

233233


منبع

READ  پیش بینی هوای تهران در روزهای آینده
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا