اجرای حکم اعدام سارق مسلح در خیابان های شرق تهران


به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از مرکز رسانه های قوه قضائیه، علی صالحی در بیان جزئیات این خبر گفت: این سارق به نام اختصاری (ره) به همراه دو نفر از همدستان خود باند زورگیری و سرقت مسلحانه و با ایجاد رعب و وحشت را تشکیل دادند. و اسلحه در شرق تهران به ویژه در محله جوادیه و تهرانپارس برای سرقت طلاهای مردم استفاده می شد.

وی افزود: این افراد پس از گشت زنی با موتورسیکلت، موضوع خود را عمدتاً از زنان انتخاب می کردند و پس از تهدید و ارعاب مالباخته با قمه و خنجر، طلاهای وی را با قیچی آهنی بریده و سرقت می کردند.

دادستان تهران گفت: این سارقان مسلح در چندین مورد اقدام به ضرب و شتم و سرقت کرده اند که منجر به آزار و اذیت مالباختگان شده و به همین ترتیب جرایم فوق را علیه افراد زیادی مرتکب شده اند.

صالحی گفت: در ادامه محاکمه اثبات جرم محار از طریق سرقت مسلحانه و صدور حکم اعدام برای متهم (ره)، این حکم صبح امروز (چهارشنبه) در دیوان عالی کشور تایید و اجرا شد.

در پایان دادستانی و شورای انقلاب تهران به متخلفان و متخلفان امنیت عمومی هشدار داد: کسانی که در خواب چنین جنایات شیطانی می بینند باید بدانند که قوه قضائیه هیچ تعارفی برای حفظ امنیت انسانی ندارد و مجازات این گونه افراد بسیار مهم است، داشتن تخفیف.

بیشتر بخوانید:

اعدام سه متهم به سرقت مسلحانه

233233


منبع

READ  گنج ساسانی جلوی دزدان را گرفت/ آدم ربایی با 20 میلیارد زیرزمینی!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا