اجازه ندهیم جاهلان جای جلادان و شهدا را عوض کنند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سردار رستمعلی رفیعی عطانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در نشست فرماندهان پایگاه های بسیج و حوزه های مقاومت شهرستان تاکستان با اشاره به موضوع بازخوانی حقوق بشر آمریکایی. وی تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران حقایقی را به ملت های جهان نشان داده اند. ما در این نبرد طولانی از خود و حقیقت خود دفاع نکردیم. اگر به این اصل ایمان داشتیم، امروز نه برای دفاع از مظلومان جهان روی زمین ایستاده بودیم و نه از حق دفاع می کردیم.

وی افزود: امروز هنوز بسیاری از ملت های دنیا در کنترل آمریکا هستند اما برخی از این ملت ها جسارت و جان پیدا کرده اند و امروز آزاده اند و می توانند بدون سلطه آمریکا و استکبار جهانی زندگی کنند و به دنبال حقوق خود باشند. ترور مقام معظم رهبری در 21 تیرماه تقویم حقایق انقلاب کبیر ایران برای تبیین حقوق بشر آمریکایی هاست نه این دشمنی ما و آمریکایی ها و سوءتفاهم عده ای که وارد مسائل سیاسی داخلی می شوند و به نظر من. این نبرد بین ملت بزرگ ایران و آمریکایی ها برای خاک و منفعت است.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: اما باید بدانند که این دشمنی فقط به خاطر خاک و منافع و نفوذ استراتژیک این دو کشور در منطقه نیست، بلکه این جنگ و رویارویی یک نبرد واقعی است. که ملت ایران در 1400 سال بعد از واقعه عاشورا علم او را به دست آورد.

سردار آتانی ادامه داد: نبرد ما با همه کسانی است که به عنوان آمریکایی شناخته شده و زندگی می کنند، اما روزی که حکومت این سران را از بین ببریم پایان نبرد ما نیست.

READ  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

این مسئول افزود: همانگونه که خروج از رژیم شاهشاهی و محمدرضا پایان مبارزه شما نبود، شاه را از کشور بیرون کردید و با سکو و قدرتی جدید ستون های انقلاب شکل گرفت، میدان بزرگتر شد و ما ملت قوی تری شدیم

وی ادامه داد: جنگ علیه ملت ایران بود و ما از مرزها و حقیقت خود دفاع کردیم. جنگ تمام شد، اما آیا جنگ شما تمام شده است؟ در شمارش جنایات آمریکا باید هر دو طرف میدان جنگ را به خوبی بشناسیم.

سردار آتانی تصریح کرد: ما منطقه و هویت خود را به خوبی می شناسیم، ما ملت امام حسین هستیم. ما اهل رام الله و عاشقان امیرالمومنین هستیم، این را خوب می دانیم. ما در بدنه اسلام تعریف شده ایم و آن را خوب می دانیم.

این مسئول ادامه داد: صحبت من از جبهه داخلی نیست، باید مدام نظاره گر جبهه دشمن بود و از آن جبهه غافل نشد، باید جنایت آمریکا و میدان عمل آمریکا و رهبران و تصمیم گیران آمریکایی را بشناسیم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین افزود: امروز در چهل و سومین سالگرد انقلاب از جنایات بیشمار استکبار جهانی و حفظ حقوق بشر صحبت می کنیم. امروز دشمنان ملت و انقلاب امکاناتی دارند که می توانند ما را در خانه خود وارد یک جنگ ترکیبی همه جانبه کنند، این جنگ با وسایل فیزیکی و کاملاً قابل مشاهده نیست، بلکه جنگ با فرهنگ ماست.

وی ادامه داد: زمانی آمریکایی ها در این کشور حتی در مقایسه با مردم دنیا به فکر ما نبودند. در همین ایران قانون تصویب کردند، ما در قعر بودیم و اینجا میدان رویارویی ملت ماست، ما این نمودار را در 15 سال مبارزه در 43 سال دوران شیرین حکومت اسلامی ورق زدیم و امروز ایران در قله است. در بالای موفقیت و آمریکا در پایین ترین نقطه قرار دارد.

READ  توزیع 30 تن جوجه دولتی منجمد در دفول

سردار آتانی افزود: امروز عده ای طوری صحبت می کنند که آمریکا را الگوی صلح خود می دانند، اینها افراد نادانی هستند و جاهل تر از آنها کسانی هستند که آنها را در جمهوری اسلامی، در ام القراء، تبلیغ کردند. جهان اسلام، در اردوگاه حسین بن علی، قاسم سلیمانی.

فرمانده استانی صاحب الامر(عج) قزوین گفت: امروز رسالت مهم ما این است که نگذاریم این جاهلان آمریکا را تطهیر کنند و به تعبیر مقام معظم رهبری اجازه ندهیم جای جلادان و شهدا را عوض کنند.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا