اتفاق تلخ در پایتخت آلمان؛ تراژدی کریستین اریکسن تکرار شد/عکس

یک اتفاق غیرمنتظره باعث تاخیر در اهدای جام برای جام حذفی آلمان شد. به محض اینکه لایپزیگ در فینال جام حذفی مقابل فرایبورگ پیروز شد، وضعیت اضطراری در ورزشگاه المپیک برلین به وجود آمد که باعث نگرانی شدید شد.

شخصی روی نیمکت مقابل ورزشگاه دراز کشیده بود و برای بهبودی پس از سکته قلبی و شرایط خاص به کمک فوری نیاز داشت.

پزشکان و پرستاران اورژانس در آمبولانس ورزشگاه برای نجات جان او از فشرده سازی قفسه سینه و دفیبریلاتور استفاده کردند.

به گزارش بیلد، این مرد در فینال جام المپیک در ورزشگاه المپیک کار می کرد و به این ترتیب به فضای نزدیک محوطه چمن ورزشگاه دسترسی پیدا کرد. در ابتدا شایعه شده بود که فرد مورد نظر یک عکاس یا طرفدار بوده که دسترسی غیرمجاز به فضای داخلی داشته است که اینطور نیست.

عکس |  حادثه تلخ پایتخت آلمان/ فاجعه کریستین اریکسن تکرار شد

در محل سقوط این مرد ابتدا تعدادی امدادگر جمع شدند و با چند پتو روی بیمار را پوشاندند تا این تصاویر تلخ را از دید تماشاگران ورزشگاه و تماشاگران تلویزیون مخفی کنند. کم کم فضای پرنشاط ورزشگاه المپیک برلین به سکوتی شوم تبدیل شد.

صحنه های ناراحت کننده ای وجود داشت که یادآور سقوط کریستین اریکسن کاپیتان دانمارکی در یورو 2020 بود که در جریان بازی دچار ایست قلبی شد.

سخنگوی استادیوم المپیک برلین گفت: یک وضعیت اضطراری وجود داشت. به همین دلیل ما نیز مراسم اهدای جام و مدال ها به این فرد را به طور نامحدود به تعویق می اندازیم.» این موضوع با تشویق های خفیف ورزشگاه همراه شد.

در آن لحظه 74475 تماشاگر در ورزشگاه المپیک گوشی های هوشمند خود را در دست گرفتند و چراغ قوه های خود را روشن کردند. این حرکت لحظه ای احساسی از همبستگی و همبستگی با بیمار ایجاد کرد.

READ  ۷ لقب‌ خاص و عجیب برای مهدی طارمی

پس از مدت کوتاهی گوینده ورزشگاه مستقیما گفت: وضعیت این مرد پایدار است. پس از حدود 20 دقیقه درمان، بیمار با آمبولانس به درمانگاه منتقل شد. سپس دوباره شاهد تشویق شدید در ورزشگاه المپیک بودیم. سرانجام مراسم اهدای جوایز با چند دقیقه تاخیر انجام شد.

عکس |  حادثه تلخ پایتخت آلمان/ فاجعه کریستین اریکسن تکرار شد

258 258


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا