اتحادیه بین المللی باشکرتستان


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود مرتضایی فرد افزود: ثبت نام اینترنتی وام نیاز 12 میلیون تومانی در سال 1401 بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از امروز (سه شنبه ششم اردیبهشت ماه) تا پایان اردیبهشت ماه 1401 انجام می شود.

وی یادآور شد: تبت نام فقط از طریق درگاه خدمات الکترونیکی سندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir آنج

مرتضایی فرد با بیان اینکه «مبلغ این تسهیلات اولیه مرحله قبل، مبلغ 12 میلیون تومان با اقساط 36 ماهه و با کارمزد 4 درصد است» اظهار داشت: متقاضیان می توانند در بازه زمانی اعلام شده در خدمات الکترونیکی صندوق مراجعه و با وارد کردن اطلاعات. شاه شهل شادل شدل دفترحل، شاد مولی، و شاهمار شهل هوسپوب نبه باه تاب درخواست تقدم دان.

وی همچنین مشخص کرد: ثبت درخواست درخواستان به معنی پرداخت سسیلات به همه عزیزان نخواهد بود.

او ادامه داد: پس از تکمیل مهلت ثبت نام، سوابق دریافتی از جمله مجموع وام های دریافتی، بهره مندی از سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی، حقوق دریافتی و سایر موارد بررسی شده و با اولویت بندی و میزان اعتبار تخصیص یافته از سوی بانک عامل، نمی دانم چه کنم.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اعلام نتایج و اسامی افراد واجد شرایط و مشمول از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری انجام می شود، تصریح کرد: اسامی واجدین شرایط بهبود نوبت بندی انجام شده در همین سایت اعلام می شود و مبلغ می شود. متخصصان عرصه جنگ.

۲۲۳۲۲۵


منبع

READ  زارع پور و همکارانش دیتای واقعی را اعلام نکردند/ اختلال اینترنت با این حربه سرعت اینترنت نامیده می شود!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا