«آواتار ۲» در فضای مجازی رکورد شکست


به گزارش دیزنی و قرن بیستم، اولین تریلر فیلم علمی تخیلی جدید «آواتار: آبراه» ساخته جیمز کامرون در اولین روز اکران خود ۱۴۸.۶ میلیون بازدید در فضای مجازی از جمله یوتیوب و شبکه های اجتماعی و ۲۳ میلیون بازدید داشت. دیدگاه ها فقط توسط کاربران چینی ساخته شده است.

تریلر «آواتار ۲» در یوتیوب و شبکه‌های اجتماعی شامل میلیون‌ها نفری نمی‌شود که این تیزر را قبل از اکران فیلم جدید «دکتر استرنج» تماشا کرده‌اند که برنده ۱۸۷ میلیون دلار در آمریکا و ۴۵۰ میلیون دلار در آمریکا شد. باکس آفیس بین المللی

«آواتار 2» که قرار است در 16 دسامبر اکران شود، با بازی زوئی سالدانا، سام ورتینگتون و سیگورنی ویور به همراه کیت وینسلت و میشل یون.

ساخت همزمان چهار دنباله فیلم «آواتار» که ادعا می شود یک میلیارد دلار هزینه دارد، چند سالی است که آغاز شده و قرار است تا پایان سال 2020 آماده شود. تاریخ اکران «آواتار 2» و تمدیدهای بعدی 16 دسامبر 2022 است، در حال حاضر انتظار می رود در سال های 2023، 2025 و 2027 منتشر شود.

قسمت اول «آواتار» در سال 2009 اکران شد و در نهایت با جمع آوری 2.84 میلیارد دلار، در کنار «انتقام‌جویان: پایان بازی»، «تایتانیک» و «تایتانیک» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما بدون تورم شد. جنگ ستارگان. : The Force Awakens و The Avengers: Eternal War تنها فیلم هایی هستند که تاکنون بیش از 2 میلیارد دلار فروش داشته اند.

5757


منبع

READ  هوتن شکیبا و چند هنرمند دیگر که ریشه خود را فراموش نکردند
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا