آموزش شخصی در مدارس از 5 فروردین


بر اساس گزارش ها خبرآنلاینحکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به موضوع بازدید مجدد از مدارس به صورت کامل که بر اساس مصوبه ستاد ملی تاج و تخت اتخاذ شد؛ وی گفت: همه دانش آموزان از نیمه آبان ماه وارد مدرسه شده اند و این اولین بار نیست که از نوروز به مدرسه می روند. بنابراین نیاز به آمادگی قبلی برای حضور دانش آموزان در مدرسه وجود دارد.

وی در خصوص تمهیدات پیش بینی شده و دستورالعمل های جدیدی که قرار است به مدارس ابلاغ شود، اذعان داشت: وزارت آموزش و پرورش هم اکنون در این زمینه تجربه دارد و دستورالعمل های متعددی را با همکاری وزارت بهداشت و بر اساس مصوبه تهیه کرده است. آخرین تغییرات مفاد قبلی را با رعایت این شرایط انجام داده و به مدارس اطلاع رسانی خواهد کرد.

حکیم زاده به نتایج گزارش ها از تجربه حضور دانش آموزان در گذشته اشاره کرد و گفت: مدارس از جمله مکان هایی بودند که بیشترین رعایت پروتکل های بهداشتی را داشتند. کودکان در سنی هستند که نه تنها می توانند بسیاری از رفتارها را بیاموزند که به ارتقای سواد سلامت کمک می کند. بلکه می توانند فرهنگ پایبندی به پروتکل های بهداشتی را ترویج دهند.

علیرغم تمهیداتی که خانواده ها طی دو سال گذشته انجام داده اند، معاون وزیر ابراز امیدواری کرد: با استفاده از تجربیات و همکاری همه ارگان ها و سازمان ها، اقدامات به ما کمک کند تا شرایط برای حضور امن دانش آموزان در مدارس فراهم شود.

READ  نوشیدنی هایی که کاهش وزن شما را چهار برابر می کند

حکیم زاده تاکید کرد: مصوبه ستاد تاج و تخت برای همه دستگاه ها از جمله وزارت آموزش و پرورش لازم الاجرا است و شامل کلیه مدارس دولتی و غیردولتی می شود. فرم صورت ترمیم خواهد شد.

وی در خصوص نظارت بر حضور و غیاب در سطح مدارس گفت: مدیران مدارس، تیم های نظارتی کارکنان و مرکز سنجش عملکرد و شکایات آموزش و پرورش بر اجرای این مصوبه در تمامی مدارس سراسر کشور نظارت خواهند داشت. “وجود دارد.

233233


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا