آمار بالای آشتی در کلانتری کوهدشت


به گزارش خبرآنلاین لرستان، سرهنگ علی امانی با اشاره به افزایش حل و فصل پرونده ها در مراکز مشاوره پلیس راه کوهدشت در تشریح این خبر گفت: کسب رضایت عمومی مهمترین موفقیت فرماندهی انتظامی و مشاوران پلیس با ورود به حوزه است. موضوع رایزنی بین طرفین پرونده های ارجاع به اداره پلیس باید به گونه ای انجام شود که هیچ یک از طرفین نسبت به حفظ محتوا احساس تعصب یا اعتماد نداشته باشند.

وی با اشاره به اهمیت و حساسیت کار شورایاران و مددکاران اجتماعی افزود: گستردگی و عمق برخی معضلات اجتماعی مانع از آن می شود که پلیس صرفاً با افزایش نیرو، ساخت کلانتری یا افزایش گشت زنی به امنیت پایدار دست یابد. «امنیت در چنین شرایطی نیازمند توجه همه سازمان‌ها به بحث جرم و پیشگیری از آن است که ضرورت تغییر روش‌های پلیس برای مقابله با جرم و استفاده از روش‌های اجتماعی را مشخص می‌کند.

فرمانده انتظامی کوهدشت گفت: سرعت عمل و تیزبینی و استفاده از بیان قوی از جمله مواردی است که مشاوران از آن به نحو احسن استفاده کرده اند و این روند در کاهش مراجعات به مراجع قضایی تاثیر دارد. و تحکیم بنیان خانواده.«مستقیم وجود دارد.

سرهنگ امانی با بیان اینکه کلیه خدمات مشاوره ای و پشتیبانی در کلانتری ها رایگان است گفت: به شهروندان توصیه کرد قبل از مراجعه به دادگاه به یکی از واحدهای مشاوره در کلانتری ها مراجعه و شکایت کنند و از خدمات رایگان کارشناسان مشاوره پلیس استفاده کنند. و مطمئن باشید که مشاوره و راهنمایی های تخصصی آنها را به نتایج بهتری می رساند و از ورود آنها به مسائل اجتماعی جلوگیری می کند.

READ  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

48


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا