آماده سازی 100000 اتاق همسا برای سفر تابستانی


به گزارش همسا، گردشگری در ایران با آداب و رسوم مختلفی همراه است که برای هر سلیقه ای یک یا چند مقصد جذاب در آستین دارند! از سواحل نیلگون خلیج فارس تا عطر بهارنارنج شیراز و جنگل های شمال، بی شک رضایت هر سلیقه ای را به همراه خواهد داشت.

با شروع ماه های گرم و سرسبز سال و البته کمرنگ شدن موج تاج، محبوبیت سفر نیز رو به افزایش است. می توان انتظار داشت که حجم سفر در تابستان امسال نسبت به سه سال گذشته به رکورد جدیدی برسد. به همین دلیل سامانه همسا اقدام به اقامت در سراسر ایران کرده است تا تجربه بهتری را برای مسافران تابستانی فراهم کند.

استارتاپ همسا یک بستر آنلاین اجاره مسکن است که با همکاری اقامتگاه ها، هتل ها و آپارتمان ها از سراسر ایران این امکان را برای مسافران تابستانی فراهم کرده است تا بدون نگرانی از محل اقامت، از سفرهای تابستانی به مقصد مورد نظر خود استقبال کنند.

مسافران هم اکنون می توانند هر زمان که در سفر تابستانی تصمیم نهایی خود را گرفتند بدون نگرانی از رزرو از پیش تعیین شده به سایت همسا مراجعه و ظرفیت اقامت 100000 شب خود را رزرو کنند.

بر اساس مطالعه ای که سامانه همسا از اطلاعات کاربران آن جمع آوری و تحلیل کرده است، حجم سفر در نوروز 1401 در برخی شهرها نسبت به میانگین سال 1400 حتی بیش از دو برابر شده است. اولین نوروزی که ایرانیان به نوروز سفر کردند، شاهد چنین رشدی بود.

اقامت در حمصه با تنوع بسیار زیاد که شامل ویلا، ویلا، آپارتمان، سوئیت، کلبه بوم گردی و هتل می شود، هر سلیقه ای را راضی خواهد کرد. پشتیبانی 24 ساعته، امکان بررسی نظرات میهمانان، فیلترهای دسته بندی اقامتگاه ها از نظر قیمت و نوع اقامت از دیگر امکانات این سامانه می باشد.

READ  واکنش سازمان سنجش به تخلف در آزمون کارشناسی ارشد


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا