آغاز مزایده املاک ۲۶۵ میلیارد تومانی هرمزگان


به گزارش خبرآنلاین، مجتبی قهرمانی رئیس قاضی هرمزگان صبح امروز در گفت و گو با رسانه ها اظهار داشت: با توجه به دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر لزوم نظارت مستمر و ساماندهی انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال، مزایده سراسری شماره 258 استان هرمزگان به ارزش پایه 265 میلیارد تومان تا روز چهارشنبه 31 تیر 1401 به مدت یک هفته برگزار می شود.

وی افزود: علاقه مندان به شرکت در این مزایده می توانند پس از دریافت امضای الکترونیکی جهت مشاهده لیست کالاها و ارائه پیشنهاد قیمت از طریق سامانه های اینترنتی به آدرس های زیر به دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنند. www.tamliki.ir و www.setadiran.ir اقدام کردن

رئیس قاضی هرمزگان با بیان اینکه امکان کسب جزئیات این مزایده برای متقاضیان با بررسی متن دعوتنامه وجود دارد، خاطرنشان کرد: عموم مردم می توانند با مراجعه به اداره کل اموال هرمزگان از کلیه کالاهای موضوع این مزایده بازدید کنند.

گرهمانی تاکید کرد: در حوزه ساماندهی اموال نیز پس از سفر رئیس قوه قضاییه به استان هرمزگان، 33 مکاتبه و 16 بازدید در خصوص تعیین تکلیف کالاهای متروکه انجام شد که در نتیجه فروش اموال در استان هرمزگان افزایش یافت. استان هرمزگان با اختلاف 2100 درصدی نسبت به سایر استان ها رتبه اول کشور را به خود اختصاص داد.

46


منبع

READ  استاندار کرمانشاه: گردشگری ورزشی یکی از موضوعات مورد بحث برای توسعه همکاری ها با اقلیم کردستان عراق است.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا