آغاز عملیات گچ کاری و آسفالت 156 کیلومتری محورهای مواصلاتی مازندران


به گزارش خبرآنلاین از مازندران، حسن جهانیان گفت: این اداره کل با هدف تامین ایمنی تردد، کاهش خسارات جاده ای و افزایش عمر آن، کاهش هزینه های استهلاک وسیله نقلیه و همچنین ایجاد شرایط مناسب برای رسیدن به موقع به مقصد در قالب از سه قرارداد غرب – مرکزی و شرق، بزرگراه ها و حوزه استحفاظی اصلی استان، رنگی و آسفالت شده است.

وی گفت: با توجه به ترانزیت و گردشگری بودن این استان، روکش آسفالت شریان ها و محورهای اصلی می تواند نقش مهمی در ارتقای سرعت تبادلات اقتصادی در منطقه و ایمنی کاربران جاده ای داشته باشد.

جهانیان ادامه داد: استان مازندران یکی از استان هایی است که از نظر شرایط جغرافیایی و گردشگری در منطقه و تعداد روستاها بسیار پرتردد است، بنابراین تامین و بهسازی راه های ارتباطی استان از جمله فعالیت های مهم این اداره کل است. به همین دلیل عملیات رنگ آمیزی و آسفالت معابر استان به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اشاره به اهمیت زیرساخت های جاده ای مناسب برای کاهش خسارات مالی و جانی از یک سو و حمل و نقل محصولات کشاورزی از سوی دیگر، ابراز امیدواری کرد: کارآمدترین شرایط برای بدون مشکل و حمل و نقل ایمن، داشتن رویه ایمن جاده ای همراه با نصب علائم ایمنی ضروری است تا بتوانید با خیالی آسوده سفر کنید و یکی از اهدافی که این اداره برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و ارائه برنامه های لازم برای اجرا و اجرای آن است. مراحل آسفالت مناسب و اقتصادی

READ  توسعه اقتصادی جزیره و لزوم توجه به رویکردهای کلان در برنامه ریزی گردشگری کیش

جهانیان افزود: راه ها از جمله اموال عمومی است که قانونگذار در اختیار اداره کل نگهداری، حفاظت، توسعه و کلیه فعالیت های مربوطه قرار داده است. بدیهی است که تامین جاده برای ایمنی تردد و توسعه آینده راه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اهمیت. “شاد می شود.

وی افزود: اعطای وام و قیر لازم برای اجرای پروژه ها در استان سرعت اجرای پروژه ها را برای تامین رضایت، ایمنی و آرامش مردم افزایش داده است.


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا