آغاز ارسال طرح به خانه مستند برای تولید مشترک


به گزارش خبرگزاری آنلاین، دوره جدید ارسال پروژه به خانه مستند از ششم خردادماه در سایت کانون راه اندازی می شود و علاقه مندان و همچنین مستندسازان می توانند پروژه های خود را در این سامانه ثبت کنند.

مصطفی شوقی مدیر خانه مستند درباره این پروژه و مراحل آن توضیح داد: سال هاست که با ما کار می کنند، وارد مرحله Pitching می شوند.

وی ادامه داد: پس از طی این مراحل و تایید نهایی این پروژه ها از آنها حمایت خواهیم کرد تا این پروژه ها را به مرحله تولید و ساخت برسانند.

مدیر خانه مستند گفت: خانه مستند قصد دارد با مستندسازان و مستندسازان همکاری کند و همچنین امیدواریم با تمام کسانی که در گذشته با خانه مستند همکاری داشته اند همکاری داشته باشیم.

یکی از اهداف بازگشایی سامانه ارسال پروژه در گام اول، حمایت از مستندسازان برای اولین بار است؛ کسانی که می خواهند برای اولین بار به عنوان مستندساز وارد سینمای ایران شوند. ما می خواهیم در صورت تصویب برنامه های این افراد در حرفه مستندسازی از آنها حمایت کنیم.»

مدیرعامل خانه مستند در پایان درباره زمان بندی بررسی پروژه های ارسالی گفت: علاقه مندان می توانند پس از بازگشایی سامانه در سایت خانه مستند، پروژه های خود را به مدت یک ماه در این سامانه ثبت کنند و سپس نظارت و بررسی این پروژه ها را از اواسط تابستان طرح های مصوب همزمان با ابتدای پاییز وارد فاز تولید می شود.

سامانه ارسال طرح های اسنادی مسکن برای آغاز دوره های جدید تا پنجم اردیبهشت بازگشایی می شود و علاقه مندان به ثبت نام می توانند به سایت خانه مستند به نشانی khanemostanad.ir و قسمت سامانه ارسال مراجعه کنند. برنامه ها . .

READ  مرگ روزنامه‌نگاری اندیشه؟ - خبرآنلاین

5757


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا