آزادسازی 60 کیلومتری سواحل هرمزگان


به گزارش خبرآنلاین، مجتبی قهرمانی وی گفت: با تلاش های صورت گرفته تمامی سواحل در اختیار دولت در استان هرمزگان به طور کامل آزاد شده و فاز دوم سواحل در اختیار بخش خصوصی آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: در غرب بندرعباس طول سواحل حدود 12 کیلومتر است که 6 کیلومتر آن در تصرف غیرقانونی بخش خصوصی بوده که با دستور قضایی و انهدام بدعت های غیرمجاز آزاد شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: در هفته سوم اردیبهشت ماه سال جاری نخستین رفع تصرف بخش خصوصی در ساحل غربی بندرعباس با بازگشایی پنج راه دسترسی در 30 سال بین بندر شهید باهنر و شهید رجایی انجام شد. .

قهرمانی گفت: تنها آزادسازی حریم بدون ایجاد نقطه دسترسی موجب احیای حقوق عمومی نمی شود، بنابراین با انهدام تصرفات غیرمجاز و ایجاد 5 گردنه مناسب بالای 15 هزار متر مربع، هم اکنون مردم می توانند به سواحل و دریا در این منطقه دسترسی داشته باشند.

وی با تاکید بر مشارکت و هم افزایی دو دستگاه و مردم در جهت تسریع بیشتر در روند آزادسازی سواحل، افزود: مشارکت و هم افزایی تمامی دستگاه ها و اطلاع رسانی عمومی، قابلیت شناسایی و نابودی سریع نوآوری را دارد. غیر مجاز در دریا و در بستر دریا به همین منظور دادگستری ناحیه هرمزگان به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات مردمی در این خصوص است.


منبع

READ  تصادف زنجیره ای در اتوبان تهران - کرج
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا