آزادسازی 60 کیلومتری سواحل هرمزگان


به گزارش خبرآنلاین، مجتبی قهرمانی وی گفت: با تلاش های صورت گرفته تمامی سواحل در اختیار دولت در استان هرمزگان به طور کامل آزاد شده و فاز دوم سواحل در اختیار بخش خصوصی آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: در غرب بندرعباس طول سواحل حدود 12 کیلومتر است که 6 کیلومتر آن در تصرف غیرقانونی بخش خصوصی بوده که با دستور قضایی و انهدام بدعت های غیرمجاز آزاد شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: در هفته سوم اردیبهشت ماه سال جاری نخستین رفع تصرف بخش خصوصی در ساحل غربی بندرعباس با بازگشایی پنج راه دسترسی در 30 سال بین بندر شهید باهنر و شهید رجایی انجام شد. .

قهرمانی گفت: تنها آزادسازی حریم بدون ایجاد نقطه دسترسی موجب احیای حقوق عمومی نمی شود، بنابراین با انهدام تصرفات غیرمجاز و ایجاد 5 گردنه مناسب بالای 15 هزار متر مربع، هم اکنون مردم می توانند به سواحل و دریا در این منطقه دسترسی داشته باشند.

وی با تاکید بر مشارکت و هم افزایی دو دستگاه و مردم در جهت تسریع بیشتر در روند آزادسازی سواحل، افزود: مشارکت و هم افزایی تمامی دستگاه ها و اطلاع رسانی عمومی، قابلیت شناسایی و نابودی سریع نوآوری را دارد. غیر مجاز در دریا و در بستر دریا به همین منظور دادگستری ناحیه هرمزگان به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات مردمی در این خصوص است.


منبع

READ  نمیدونم با دوستم چیکار کنم
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا