آخرین هشدار فرمانده مرزبانی به قاچاقچیان


سردار احمدعلی گودرزی در بازدید از هنگ مرزی مریوان گفت: طی سه تا چهار سال آینده در بحث نوسازی برج ها، ایجاد پاسگاه ها، راه ها و ضوابط مرزی و مصوب، یک پدیده خوشایند و خوشحال کننده رخ خواهد داد. بودجه، مرزها به طور کامل مسدود خواهد شد. شد.

وی افزود: در این راستا با دولت، ستاد کل نیروهای مسلح و کمیسیون امنیت ملی مجلس جلسه ای داشتیم و قول حمایت اساسی از اجرای این طرح را دادیم و خوشبختانه تمامی زیرساخت های لازم برای این امر فراهم شده است. طرح.”

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه انسداد مرز مستلزم اعتبارات ویژه است، گفت: وزیر کشور در جلسه کاری ویژه در مرز اعتبار خوبی را به دولت پیشنهاد کرد که بر اساس آن یک میلیارد یورو محدودیت های مرزی

گودرزی در خصوص ارتقای معیشت مرزبانان گفت: سه میلیون مرزبان در کشور داریم که تحت حمایت مرزبانان هستند که همکاری با مرزبانان ضروری و ضروری است و تلاش می کنیم تمام توان خود را برای مرزنشینان انجام دهیم. درآمد.”

وی در خصوص کنترل قاچاق مرزی نیز گفت: در حوزه قاچاق با ناآرامی ها مبارزه می کنیم و اجازه نمی دهیم کالاها و نیازهای اولیه انسانی مانند دام، مرغ، روغن و آرد از مرز عبور کند و این خط قرمز است. با کسانی که این اقلام را وارد می کنند به شدت برخورد خواهیم کرد.

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران افزود: هر زمان در بحث اقتصادی دولت این موضوع مطرح می شود نماینده مورد نظر نیز حضور دارد و بلافاصله دستورات ویژه به همه مرزبانان داده می شود و اکتشافات زیادی در این زمینه داشته ایم. این موضوع و قاچاق به شدت با مشکل مواجه شده است.

READ  ریه های خود را با این سه روش طبیعی پاکسازی کنید

گودرزی در خصوص امنیت در مرزهای کشور به ویژه استان کردستان گفت: امروز در مسیر کرمانشاه به کردستان خانواده هایی را در گذرگاه های صفر مرزی دیدم که مشغول تفریح ​​و گردش بودند و این نشان دهنده وجود امنیت در مرزهای صفر است. «مرزبانان و مرزبانان فراهم شده است.

وی ادامه داد: قبل از انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس و حتی در چند سال اخیر ناامنی در کشور به ویژه در مناطق مرزی گروهک های ضدانقلاب وجود داشت اما امروز شاهد هستیم که این ناامنی باقی نمی ماند و امنیت وجود دارد. در تمامی مرزها پایدار و توسعه یافته است «کشور و نقاط صفر مرزی با حمایت مرزبانان محترم تأمین می شود.

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران به ارتباط مرزبانان با مرزبانان اشاره کرد و تاکید کرد: مرزبانان مفتخرند که هم در بحث طرح های برابری و همدلی و هم در مبارزه با ویروس تاج مرزی مورد حمایت مرزبانان قرار می گیرند. مرزبانان هم با ایجاد امنیت و هم با در دستور کار قرار دادن مسائل اجتماعی به مرزبانان کمک کرده اند.

گودرزی در خصوص اطلاعات مرزی و رصد تصویری گفت: یکی از اولویت های مهم فرمانده انتظامی بحث اطلاعات است. برج ها، پست های بازرسی و جاده ها ما می توانیم از مرزهای خود دفاع کنیم و مرزهای خود را زیر نظر داشته باشیم.

وی ادامه داد: مرز قله عزت و آبروی هر کشوری است و باید از راه های نفوذ محافظت و حفاظت شود که گاهی باید توسط قاچاقچیان و اشرار مسلح و ورود غیرقانونی افراد محافظت و از آن جلوگیری شود و در این راستا برنامه های خود را ارائه کردیم. مجلس، دولت، ستاد نیروهای مسلح و ستاد نیروی انتظامی کشور.

READ  عکس منقار عجیب و خارق العاده بزرگترین کلاغ جهان

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت: اخیراً وزیر کشور در جلسه کاری ویژه مرزها درخواست دستور ویژه برای انسداد مرزها کرد و به یاری خداوند متعال در چند سال آینده این امر محقق خواهد شد. و شاهد اتفاق خوشایندی در کشور خواهیم بود که محاصره کامل مرزهای کشور است.

بیشتر بخوانید:

فرار مغز بدتر از قاچاق ماکارونی!

کشف “باند سازمان یافته فساد” / 17 نفر دستگیر شدند

47231


منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا